Nederlands Français Deutsch Italiano Espanol Português Slovenský Slovenski Latvijas ελληνικά Gaeilge Other - English
VBR-Tactical
Home VBR-Belgium-Webshop About us Contact us News Events Legal Activitie cooperation
Український домашню сторінку Ukraine
© Copyright protected by VBR-Tactical
Анти-колоти футболка / вирізати і проколів одяг
Подія безпеки порезостойкіе рівномірний
Ми регулярно отримувати стюардів та охоронців, які шукають для різання або колотої стійкістю одягу. Ці охоронці кажуть нам, що організатори заходу не хотіли б бачити стюарди і співробітники служби безпеки носять ножове або куленепробивні жилети. Справді, ми скоротили і колоті рішення докази, які можна носити без відвідувачів тут подивитися і бути утримані. Повністю стриманий У нас є різні типи скорочень і колотої стійкого одягу, в тому числі від знижених температур футболках, поло, брюки, ветровки, які навіть можуть бути надруковані з логотипом заходу. Як організація, ви, звичайно, вже зіткнулися з стюардів і співробітників служби безпеки, які були серйозно поранені в результаті атаки ножем або розбитою скляній пляшці. Різка і колото- захисна одяг може серйозно обмежити травми від нападу з ножем або навіть запобігти.
Ми скоротили і скоротити стійкістю футболки, які зроблені з різних матеріалів і з різними значеннями захисту. Наша продукція виготовляється відповідно до останніх вимог поліції і індустрії безпеки. Ми також використовувати різні кольори робить наші порізи і колото-захисна одяг підходить для широкого загалу. На додаток до звичайних значень захисту від знижених температур EN 388 з ​​футболок і інший рівень 2 рівень 5 вирізати стійкі одягу, ми, за погодженням з індустрії безпеки Бойова Cut одягу серії розроблені кілька шарів, що містять snijwerend матеріал. Це досягнення нашої бойової Cut наряд виняткову стійкість до розрізання і відносно високий опір осьової порівнянні з іншими вирізати стійкі одягу. Це Combat Cut наряд м'якою і комфортною, і серйозною альтернативою традиційній колотої доказ жилет.
У нас є великий вибір різних типів різання і голки стійкістю рукавички, які всі зроблені з кращих матеріалів в своєму роді, і що якість було продемонстровано його використання в різних поліцейських і служб безпеки.
різання стійкі рукавички з Turtleskin
різання стійкі рукавички з VBR-Belgium
Ножові і куленепробивні жилети
У нас є різні типи ножових бронежилети з різними резисторів і виделкою в різних цінових діапазонах, які є хорошим співробітники служби безпеки на різних заходах.
захист Значення: NIJ-2  /  NIJ-3A(04)  /  NIJ-3A(06) /  KR1 Upgrade HG1A-KR1 / HG1A-KR2-SP2 / HG2-KR2-SP2 / NIJ-4
Саме відповідно до європейського права як і раніше дозволено експортувати в Україну, не маючи, що експортне ліцензія була видана урядом. Куленепробивні жилети Для бельгійців, які подорожують до України є можливість взяти участь в якості особистої охорони, щоб подорожувати. Небезпечні регіони для бронежилет на людину з Подумайте журналістів, іммігрантів, які відвідують свої родини, і т.д. Він також задухи забороняється посилати в Україну куленепробивні жилети в приватному або погоню, щоб відправити бельгійців, що живуть в Україні. Бронежилети Тому бажано, щоб прийняти ваш бронежилет, коли ви йдете в Україні рису, після погоні купони зібрані заборонено законом.
революційний Бойова Cut Футболки 
more info online shop more info online shop
3x більше скоротити і прокол Чи можуть нинішні жилети удар доказ замінені і пропонує численні переваги.
Футболки Куленепробивні жилети ........................................