Nederlands Français Deutsch Italiano Espanol Português Slovenský Slovenski Latvijas ελληνικά Gaeilge Other - English
VBR-Tactical
Home VBR-Belgium-Webshop About us Contact us News Events Legal Activitie cooperation
Slovenská homepage Slovaaks
© Copyright protected by VBR-Tactical
Anti-bodné T-košele / strih a odolný odev punkcia
Security Event cut-odolné proti jednotnej
Sme dostávať pravidelné usporiadateľov a bezpečnostnej stráže, ktorí hľadajú pre rezanie alebo bodnutí odolné oblečenie. Tieto bezpečnostné stráže nám hovoria, že usporiadatelia nemajú radi videli správcovi a bezpečnostné dôstojníci nosia bodnou alebo nepriestrelné vesty. Naozaj sme znížiť a bodné dôkaz riešenie, ktoré je možné nosiť bez návštevníkov tu prezrieť a nechať odradiť. Úplne diskrétne Máme rôzne typy rezov a stab odolného oblečenia, vrátane rezu-odolný tričká, polos, nohavice, bundy do dažďa, ktoré môžu byť dokonca vytlačených s logom akcie. Ako organizácia, ste iste už boli konfrontovaní s dôverníkmi a bezpečnostných dôstojníkov, ktorí boli vážne zranení pri útoku nožom alebo rozbité sklenené fľaše. Rezanie a bodnúť odolný odev môže vážne obmedziť zranenia z útoku s nožom, alebo dokonca znemožniť.
Dodávame na Slovensko ako obchod v rámci Európskej únie. Poštovné 35 Euro
Máme rez a rez odolné tričká, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov as rôznymi hodnotami pre ochranu. Naše výrobky sú vyrábané v súlade s najnovšími požiadavkami polície a bezpečnostného priemyslu. Sme tiež použiť rôzne farby, aby naše strihy a bodnúť odolné oblečenie je vhodné pre širokú verejnosť. Okrem obvyklých hodnôt, ochrana proti prerezaniu odolná EN 388 s T-košele a iné Level 2 Level odolné oblečenie 5 strih, sme po konzultácii s bezpečnostným priemyslu Combat Cut oblečenie série vyvinuté viac vrstiev obsahujúcich snijwerend materiál. Tento dosiahnuť nášho Combat Cut attire mimoriadnu odolnosť proti prerezaniu a relatívne vysokú odolnosť proti ťahu v porovnaní s ostatnými rezu odolné oblečenie. Tento Combat Cut oblečenie je hladká a pohodlná, a seriózny alternatívou k tradičným stab dôkaz vestu.
Máme širokú škálu rôznych typov rezu a ihla odolné rukavice, ktoré sú vyrobené z tých najlepších materiálov svojho druhu, a že kvalita bola preukázaná jeho použitie v rôznych policajných a bezpečnostných služieb.
Turtleskin
VBR-Belgium
Stab a nepriestrelné vesty
Máme rôzne typy bodných dôkaz vesty s rôznymi odpory a zástrčky v rôznych cenových reláciách, ktoré sú dobré bezpečnostné pracovníci na rôznych akciách.
Rezanie alebo bodnutie dôkaz vybavenie pre futbalových fanúšikov
Seit mehreren Fußballfans haben v Európe erstochen byť. Sowohl v Belgien, Niederlanden in Deutschland und arbeitet bereits o Schutzbekleidung für Futbal-Fans. Dies kann auch für die pomaly ic Fußball-Fans signál. Verschiedene ARTEN von schnittfesten Tričká können unter einem sveter offiziellen Fußball getragen boli Beim Kauf eines Kampf-Cut T-Shirt + kostenlose Futbal offizielle T- Shirt der deutschen Fußballclub der Wahl.
ochrana Hodnoty: NIJ-2  /  NIJ-3A(04)  /  NIJ-3A(06) /  KR1 Upgrade HG1A-KR1 / HG1A-KR2-SP2 / HG2-KR2-SP2 / NIJ-4
Der Verkauf von einem Körperpanzern mit der Schutz Grad Level NIJ-3 und NIJ-4 Herbst Militär obchodu v Európe und können nur nach unserer v Beneluxe Ländern VERKAUFT aktuellen Lizenzen. Können wir für Sondergenehmigungen für den Handel mit NIJ-3 oder NIJ-4 Jacken Deutschland stopiek boli sondern muss im Voraus beantragt.
revolučný Combat Cut T-Shirts
more info online shop more info online shop
3x väčší strih a odolnosť proti prerazeniu Môže aktuálne stab dôkaz vesty vymeniť a ponúka množstvo výhod.
Tričká Pološte a nohavice Odolný dažďu vesta Nepriestrelné vesty .......................................... Slovenský