Nederlands Français Deutsch Italiano Espanol Português Slovenský Slovenski Latvijas ελληνικά Gaeilge Other - English
VBR-Tactical
Home VBR-Belgium-Webshop About us Contact us News Events Legal Activitie cooperation
latviešu mājas lapa Letland
© Copyright protected by VBR-Tactical
Anti-durošas T-kreklu un sagriež izturīgs apģērbs
Pasākums Drošības cut-izturīgs vienotu
Mēs saņemam regulāri pārvaldnieki un apsardzi, kuri meklē samazināt vai stab izturīgs apģērbs. Šie drošības sargi stāsta, ka pasākuma organizatori nepatīk redzēt pārvaldnieki un apsardzes darbinieki valkā stab vai aizzīme pierādījums veste. Patiesi, mēs esam sagriež un stab pierādījums risinājumus, ko var valkāt bez apmeklētājiem šeit apskatīt un atturēt. Pilnīgi slepeni Mums ir dažāda veida samazinājumu un stab izturīgs apģērbs, tostarp cut-izturīgs T-krekli, polos, bikses, lietus jakas, kas var pat tikt uzdrukāts logo notikumu. Kā organizācija, jūs noteikti jau ir saskārušies ar sargu un drošības darbiniekiem, kuri bija nopietni ievainoti ar uzbrukumu ar nazi vai šķelto stikla pudelē. Griešanas un stab izturīgs apģērbs, var ievērojami ierobežot zaudējumus no uzbrukuma ar nazi vai pat novērst.
Mēs piegādāt Latvijai kā tirdzniecībai Eiropas Savienībā. Piegādes izmaksas 35 eiro
Mums ir samazināt un cut-izturīgs T-krekli, kas ir izgatavoti no dažādiem materiāliem un ar dažādiem aizsardzības vērtībām. Mūsu produkti ir izgatavoti saskaņā ar jaunākajām prasībām policijas un drošības nozarē. Mēs arī izmantot dažādas krāsas, padarot mūsu samazinājumus un stab izturīgs apģērbs ir piemērots plašai sabiedrībai. Papildus parastajiem cut-izturīgs aizsardzības vērtības EN 388 ar T-krekli un 2 citi level 5 cut izturīgs apģērbu, mums ir, konsultējoties ar drošības nozares Combat Cut tērps sērijā izstrādājusi vairākus slāņus, kas satur snijwerend materiālu. Tas sasniedz mūsu Combat Cut attire izcilu pretošanās spējas un salīdzinoši augstu vilces pretestību, salīdzinot ar citām grieztu izturīgs apģērbs. Šis Combat Cut attire ir gluda un ērti, un nopietnu alternatīvu tradicionālajiem stab pierādījums veste.
Mums ir liels klāsts dažādu griešanas un adatas izturīgi cimdi, kas visi ir izgatavoti no labākajiem materiāliem, to veida, un to, ka kvalitāte ir pierādīta tās izmantošana dažādās policijas un drošības dienestu.
Griezumu un izšūti izturīgi cimdi Turtleskin
Griezumu un izšūti izturīgi cimdi VBR-Belgium
Dūrienveida un aizzīme pierādījums vestes
Mums ir dažāda veida stab pierādījums vestes ar dažādiem rezistoriem un plug dažādos cenu diapazonos, kas ir labi apsardzes darbinieki dažādos pasākumos.
Griešana vai stab pierādījums apģērbs futbola fani
Bilo je nekaj nogometnih navijačev zabodli v Evropi. V Belgiji, na Nizozemskem in v Nemčiji, so že delajo na zaščitne obleke za nogometne navijače. To je lahko tudi latvijskih nogometnih navijačev. Različne vrste cut-odporni telovnik lahko nosite pod uradnim pulover nogomet 
Aizsardzības vērtības: NIJ-2  /  NIJ-3A(04)  /  NIJ-3A(06) /  KR1 Upgrade HG1A-KR1 / HG1A-KR2-SP2 / HG2-KR2-SP2 / NIJ-4
Seit mehreren Fußballfans haben Eiropā erstochen būt. Sowohl in BELGIEN, in Deutschland und arbeitet Niederlanden bereits ir Schutzbekleidung für Fussball-Fans. Dies Kann auch für die lēns ic Fussball-Fans signālu. Verschiedene Arten von schnittfesten T-krekli können unter einem džemperi offiziellen Fussball getragen bija Beim Kauf eines Kampf-Cut T-krekls + Kostenlose Fußball offizielle T-krekls der deutschen Fußballclub der Wahl.
Mums ir cieša sadarbība un izplatītājs SIOEN Armour tehnoloģiju un piedāvā stab un ložu necaurlaidīgās vestes un citas ballistisko aizsardzību vislabāko kvalitāti un visu oficiāli apstiprinātas. Mēs arī izplatīt citiem pārvadātājiem, kas atbilst konkrētu zahteve.Prodaja ķermeņa bruņas ar zināmu aizsardzības līmeni NIJ-3 un NIJ-4 nāk ar militāro tirdzniecību Eiropā, un, saskaņā ar mūsu pašreizējām licencēm, kas tiek pārdoti tikai Beniluksa valstīs. Mēs varam piemērot īpašām atļaujām tirdzniecības NIJ-3 vai NIJ-4 vestes uz Lielbritāniju, bet tas ir jāpieprasa iepriekš
revolucionārs Combat Cut T-krekli
more info online shop more info online shop
3x lielāks sagriež un caursites pretestību Vai pašreizējie stab pierādījums vestes aizstāj un piedāvā daudzas priekšrocības.
T-krekli Polos un bikses Lietus vestes Bruņu vestes ............................ Latvijas